HaoGang - турмалин и правильное питание. Здоровье. Бизнес тел 0637097051 email: o-gano@mail.ru; skype: oti-kiev
Четверг, 23.05.2024, 12:01
Haogang

ИНФО ДРУЗЬЯМ

Массаж

Срочно требуются!
СРОЧНО
ТРЕБУЮТСЯ РЕГИОНАЛЬНЫЕ ПРЕДСТАВИТЕЛИ
!

skype: oti-kiev

Я хочу стать партнером
Хао Ган!


Форма входа

Поиск

сайт другу

Бизнес и здоровье

Облако тегов
HaoGang EGF Geon winalite лечение профилактика массаж AEGF+EGF омоложение SHUBOSHI Haogang купить косметика в Киеве Хао Ган мягкие капсулы Winalite в Киеве бизнес турмалин выставка здоровье Очищение хитозан

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Что такое кинокатара? Уксусное дерево. Древесный уксус

Ґрунтуючись на наукових дослідженнях і лабораторних тестах, колектив японських дослідників розробив цілющий продукт у формі пластирів КІНОТАКАРА. Натхненням для його створення був аналіз процесів, що проходять в натуральних лісових екосистемах.

У основі концепції др. Кавасе Ітсуко, ініціаторки випробувань і терапії Кінотакарой, лежить передумова, що якщо дерева можуть рости сторіччями, то розуміння і пізнання їх життєвої сили може допомогти людям зберегти здоров'я і подовжити життя.

Др. Кавасе Ітсуко вже з дитинства спостерігала за деревами і умовами, в яких вони ростуть. Вона відмітила, що вони розвиваються, особливо в густому лісі, самостійно, без ніякої допомоги з боку людей, незалежно від змін погоди і навколишніх умов. Вона відмітила також, що завдяки процесу очищення в корінні, до стовбура, гілок і листя поступає тільки високоякісна вода. Крім того, одним з фінальних продуктів процесу фотосинтезу є кисень, а повітря завжди іонізується негативно. У різних публікаціях можна зустріти гіпотези, що говорять про те, що негативні іони є джерелом вільних радикалів, які можуть стимулювати процеси розростання. Проте в цьому випадку йдеться про іони, що виробляються іонізаторами повітря, а це так звані легкі іони - короткочасні. Так звані важкі іони, довгострокові, такої дії не проявляють.

Якщо припустити, навіть сильно спростивши, що в лісовій екосистемі субстратами є двоокис вуглецю та інші забруднення повітря, часто сумнівної якості вода, а продуктами - кисень, повітря з високою негативною іонізацією, а також органічна матерія, що містить багато цілющих речовин, які використовуються в медицині, то можна створити тезу, що це одна з найефективніших систем детоксикації, які знає людство.

Використовуючи досягнення західної технології, др. Кавасе отримала екстракт з дерев, який має лікувальні властивості. Через 26 років роботи вона відкрила, що смолянисті речовини деяких дерев, зокрема деревний оцет, мають дуже високі поглинаючі властивості, які можуть бути використані як ліки при купіруванні болю або пухлини. Особливо видатні властивості детоксикації має деревний оцет з дуба, вишні та буку. В процесі переробки цієї речовини було використано високотемпературне очищення деревного оцту, після попереднього збагачення його турмаліном, хітозаном, перловим порошком, органічним кремнеземом та декстрином. Вся суміш подрібнювалася в порошок, а потім упаковувалася в пакетики. Так виник обговорюваний в цій публікації детоксикант “Кінотакара”

А эту информацию прислал мне посетитель сайта Юрий. - это вырезка из переведенной с японского языка методички по данному пластырю.

 

Представитель компании HaoGang - Хао Ган в г. Киев Украина Тамара Ивановна тел 80443533149, 80637097051 e mail: tama03@mail.ru © 2024
Besucherzahler st petersburg brides from Russia
счетчик посещений
Рейтинг@Mail.ru Рейтинг@Mail.ru Rambler's Top100 Рейтинг Сайтов YandeG

Заказ лекарств Рейтинг сайтов Медицина
Haogang — Хао Ган
Каталог сайтов Bi0 Украина-Сегодня: Каталог сайтов
новости, загрузка.
Haogang
Тамара

Создайте свою визитку